• Mail : info@dolumaygrup.com
  • Tel 0 532 311 33 31 - 0216 622 67 26

SERVİS VE BAKIM

SERVİS VE BAKIM

Akrilik Evye ve Akrilik Tezgah İçin Günlük veya Rutin Temizlik!

Akrilik Tezgah, günlük yemek hazırlığı sırasında oluşan kalıntılar, zamanla tezgah ve evyenizin üzerinde iz bırakabilir. Bu izleri deterjan veya krem temizleyiciler ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.
Haftalık temizlikte rutin olarak gece bol su ile karıştırılmış çamaşır suyunu tezgah yüzeyine püskürterek 12 saati aşmayacak şekilde bekletip, sabah durulayıp nemli bezle silmeniz yeterli olacaktır.

AŞAĞIDA BELİRTİLEN DURUMLARA MUTLAKA DİKKAT EDİLMELİDİR!!!

* Çiziklerini sorun etmeyin. Tüm tezgâh malzemeleri gibi Corian tezgâhınızda günlük kullanım sonucu çizikler, sıyrıklar ve aşınmalar oluşabilmektedir. Kılcal çizikler için sert yüzey temizleme deterjanları ve ovma süngerleri ile çoğu kez çizikler giderilmektedir.
* Sıcak tencere ve kızgın tavaları soğuması için tezgâhın üzerine bırakmayın. Bir süre ocağın üzerinde soğuması için bekletin. Kaynar su ve sıcak mutfak gereçlerini, doğrudan tezgâh ve evyenin ısıya maruz kalacağı şekilde kullanmayınız. Ocak üzerinde sıcak tencere ya da tavaları ocaktan taşacak şekilde bırakılmasına izin vermeyin. Tezgâh kenarlarına zarar verebilecektir.
* Tezgâhınız ne olursa olsun üzerinde kesme doğrama işlemi yapmayınız. Bu iş için üretilen kesme, doğrama tahtası kullanınız. Koyu, ağır pigmentli renkler çizikleri, tozu ve normal aşınmayı daha açık ve dokulu renklere göre daha fazla gösterirler.
* Kimyasal madde dökülmelerinde tezgâhınızı hemen temizleyin! Bol deterjanlı su ile yıkayın ve durulayın.
* Farkında olmadan ya da algılanamayan kimyasal maddeler, uzun süre tezgâh üzerinde kaldığında yüzeye zarar verebilir.


Yukarıdaki tüm önerilerimize dikkat etmenize rağmen, çeşitli nedenlerden dolayı kırılma, çatlama, yanıklar veya kimyasal nedenli bir zarar mı oluştu? Umutsuzluğa kapılmayın çünkü biz buradayız!!!

Deforme olmuş çatlamış yüksek ısı ve fiziki zorlamalarla bozulan tezgah yüzeyi, servis dahilinde ilk günkü yeniliğine kavuşur ve hiçbir iz kalmaz. Akrilik tamiri, İstanbul içinde bir günde, çevre illerde ise planlanarak yapılmaktadır. Tamiratın boyutuna göre ihtiyaç duyulursa akrilik tezgahlarınız sökülerek atölyemizde ilk günkü hallerine getirilir ve sonrasında montajı yapılır.

AKRİLİK TEZGAHI BAKIM, ONARIM VE TÜM TAMİR HİZMETLERİ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYABİLİRSİNİZ.

GARANTİLİ İMALAT ve MONTAJ

Kaliteli üretim, garantili montaj ve zamanında teslimat ile hizmetimizi kusursuz bir şekilde vermekteyiz.

TÜRKİYE ve YURTDIŞI İMALATI

Hizmetlerimiz üretici olmamızın sağladığı avantajla kalite ve uygun fiyattan ödün vermiyoruz.

PROFESYONEL HİZMET KALİTELİ İŞÇİLİK

Eğitimli, tecrübeli ve profesyonel çalışanları ile hizmet sonrası desteğe kadar garantimiz altındasınız.